Boldogulj Tatabányán

Kezdd el helyben!

TATABÁNYAIAK, ÍGY TERVEZETTEK: Megvan a munkaszüneti napok és szombati szabadnapok idei listája

naptar_2.jpg

Mikor lesznek munkaszüneti napok és hosszú hétvégék az idén, és mely szombatokon kell dolgozni, illetve iskolába menni? Itt az összes dátum.

2020-ban három négynapos hétvégének örülhetnek majd a munkába járók - ezek közül a diákokat kettő érinti -, és két pihenőnapot kell szombaton ledolgozni.

Húsvétkor április 10. (péntek) és április 13. (hétfő) is ünnepnap lesz.

Augusztus 21. pénteket augusztus 29-én, szombaton kell majd ledolgozni. Így augusztus 20-23-ig tart majd az év második négynapos hétvégéje.

A második szombati munkanap december 12-én lesz, december 24-ért "cserébe" kell dolgozni, illetve iskolába menni. A karácsonyi szünet így szintén négynapos lesz, december 24-27-ig.

A közoktatásban a 2019/2020-as év első féléve január 24-ig tart, az iskolák január 31-ig fogják értesíteni a diákokat és a szülőket a félévi eredményekről. A tavaszi szünet április 9-14-ig tart majd, a tanév pedig június 15-én ér véget.

(eduline)

A fotó illusztráció

Ingyen jutunk el hozzád, de nem ingyen készülünk, kérünk, támogasd portálunkat! Előre is köszönjük!

Írj nekünk, ha láttál vagy hallottál valamit a boldoguljtatabanyan@gmail.com címre. Ha van kedved, lépj be a Boldogulj Tatabányán Facebook csoportba, vagy 

kövesd a Boldogulj Tatabányán oldalunkat Facebookon. 

 

A bejegyzés trackback címe:

https://boldoguljtatabanyan.blog.hu/api/trackback/id/tr915390726

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Hirdetés

Boldogulj Tatabányán

‘Lehet-e boldogulni Tatabányán? Számunkra ez a legfontosabb kérdés, amelyre olyan válaszokat, megoldásokat keresünk, amelyek megvalósításában mindenki örömmel vesz részt. Kezdeményezésünk célja az, hogy elősegítsük a helyi közösségek működését, hírt adjunk róluk, megbeszéljük dolgainkat és természetesnek tekintsük, hogy segítségére lehetünk egymásnak. ‘Hiszünk benne, hogy mindenki szeretne a megoldás része lenni. ‘Nem csodát akarunk tenni, azt akarjuk ne legyen szükség csodákra!:)

Friss topikok

Címkék

süti beállítások módosítása