Boldogulj Tatabányán

Kezdd el helyben!

Egy sofőr megszámolta: 163 nagy kátyú van az M1-es autópályán Győrtől Budapestig. Tatabányától Ön mennyit számol?

torlodas_autopalya_pixabay_1.jpg

Levelet küldött a Kisalföldnek egy olvasója, aki előzőleg összeszámolta: 163 nagy kátyú nehezíti a közlekedést az M1-es autópályán Győrtől Budapestig.

A sofőr szerint bicskanyitogató, hogy a fenntartó azt gondolja, megoldja a problémát az, ha a hibák környékére kitesz egy 100 kilométeres sebességkorlátozásra figyelmeztető táblát.

Szerinte több helyen annyira rossz állapotban van az útburkolat, hogy még óránkénti 30-40 kilométeres sebességnél is balesetveszélyes a közlekedés.

"Felháborítónak tartom, hogy ilyen magas útdíjak mellett lassan járhatatlanná válik a Győr-Budapest, Budapest-Győr M1-es autópálya-szakasz" – írta.

A lap az ügyben megkereste a Magyar Közutat, ahonnan azt a választ kapták, hogy az M1-es az ország legforgalmasabb útja, amelyen manapság egyes térségekben 80 ezren közlekednek, míg 1995-ben átlagosan 20 ezer jármű haladt rajta naponta. Azt írták, hogy a társaság kiemelten foglalkozik a sztráda burkolatának karbantartásával.

(hvg)

 A kép illusztráció

írj nekünk, ha láttál vagy hallottál valamit: boldoguljtatabanyan@gmail.com

Követed már a Boldogulj Tatabányán oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Köszönjük!

A bejegyzés trackback címe:

https://boldoguljtatabanyan.blog.hu/api/trackback/id/tr3213682218

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Hirdetés

Boldogulj Tatabányán

‘Lehet-e boldogulni Tatabányán? Számunkra ez a legfontosabb kérdés, amelyre olyan válaszokat, megoldásokat keresünk, amelyek megvalósításában mindenki örömmel vesz részt. Kezdeményezésünk célja az, hogy elősegítsük a helyi közösségek működését, hírt adjunk róluk, megbeszéljük dolgainkat és természetesnek tekintsük, hogy segítségére lehetünk egymásnak. ‘Hiszünk benne, hogy mindenki szeretne a megoldás része lenni. ‘Nem csodát akarunk tenni, azt akarjuk ne legyen szükség csodákra!:)

Friss topikok

Címkék

süti beállítások módosítása