Boldogulj Tatabányán

Kezdd el helyben!

Veszélyes hulladékot dobáltak a kapuja elé? Nem baj, hasznosítsa!

szemethasznositas-klauszkatafb.jpg

Mi tesz az ember, amikor veszélyes hulladékot pakolnak le a kukája mellé?

Hát fogja magát és begyűjti a kuka mellől az odadobált gumikat, leássa félig a földbe és már kész is a szép esztétikus kertrész.

 

szemet-klauszkatafb.jpg

Persze nem lehet minden veszélyes hulladékkal megtenni ezt, de legalább a gumikkal igen, régen, ha jól emlékszem, ezt technikát alkalmazták a játszótereken, óvodákban, iskolákban, még le is festették őket.

Kíváncsi lennék mit szólna, hogy ha annak, aki más házához pakolja le a veszélyes hulladékot, az ő háza mellé pakolnának le minden szemetet. Vagy lehet, hogy egyáltalán nem érdekelné, és élne tovább, mintha mi sem történ volna?

Netán direkt így érezné jól magát.

Néha sajnos még ezt is el lehet képzelni.

Pláne, ha minden nap hasonlókkal találkozik az ember.

Vannak emberek, akik szemetelnek az utcán, a buszon, a parkokban, orvosi rendelőkben, moziban, még a saját lépcsőházukban is.

Tisztelet a kivételeknek, akik meg ugye erősítik a szabályt.

A megszívlelendő történet és a címlapfotó: Facebook

 

írjon nekünk, ha látott vagy hallott valamit: szerkesztoseg@boldoguljtatabanyan.hu

Követed már a Boldogulj  Tatabányán oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Köszönjük!

A bejegyzés trackback címe:

https://boldoguljtatabanyan.blog.hu/api/trackback/id/tr4512549993

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Hirdetés

Boldogulj Tatabányán

‘Lehet-e boldogulni Tatabányán? Számunkra ez a legfontosabb kérdés, amelyre olyan válaszokat, megoldásokat keresünk, amelyek megvalósításában mindenki örömmel vesz részt. Kezdeményezésünk célja az, hogy elősegítsük a helyi közösségek működését, hírt adjunk róluk, megbeszéljük dolgainkat és természetesnek tekintsük, hogy segítségére lehetünk egymásnak. ‘Hiszünk benne, hogy mindenki szeretne a megoldás része lenni. ‘Nem csodát akarunk tenni, azt akarjuk ne legyen szükség csodákra!:)

Friss topikok

Címkék

süti beállítások módosítása